Η αγαπημένη εποχή των παιδιών έφτασε! Ο τόπος γεμίζει με πρίγκιπες, πριγκίπισσες, σούπερ ήρεως, νεράιδες, αστυνομικούς και χορεύτριες! Και όλα μοιάζουν μαγικά κάτω από το άπλετο και λαμπερό φωτισμό της Αποκριάτικης γιορτής!
![](https://pennyslightseminar.com/wp-content/uploads/2020/02/αποκριες2-1024x789.jpg)
![](https://pennyslightseminar.com/wp-content/uploads/2020/02/αποκριες-1024x768.jpg)
Για περισσότερες πληροφορίες, σχετικά με το φωτισμό της Αποκριάτικης εορτής σας, καλέστε στο 6942432043 ή επικοινωνήστε με το pennyslightseminar@gmail.com
Please follow and like us: