Δύο μέρες με περισσότερα από 70 παιδιά, σε διαδραστικό εκπαιδευτικό πρόγραμμα με το φως. Ευχαριστώ θερμά την κα Αντιγόνη που με εμπιστεύτηκε και με προσκάλεσε. Ευχαριστώ από καρδιάς όλα τα …
Δύο μέρες γεμάτες φως! Με περισσότερα από 70 παιδιά στο 8° Νηπιαγωγείο Ασπροπύργου. Ευχαριστώ από καρδιάς την κα Αντιγόνη για την εμπιστοσύνη που έδειξε στα προγράμματα μου και για την …
Οι Μικροί Κύκνοι με υποδέχτηκαν πραγματικά εντυπωσιακά! Όχι μόνο μου έδειξαν εμπιστοσύνη να κάνω τα διαδραστικά εκπαιδευτικά προγράμματα μου στα παιδιά, αλλά μου έδωσαν και την ευκαιρία να γνωρίσω στα …