Στις 1 Μαρτίου 2021 πραγματοποιήθηκε διαδικτυακό, διαδραστικό εργαστήρι με το φως για τα παιδάκια της Παιχνιδούπολης! Ευχαριστώ θερμά την Άντα Σταθάτου για την εμπιστοσύνη της! Η δράση έγινε μέσω zoom και αποτέλεσαι συνέχεια της αφήγησης του παιδικού βιβλίου “Το πρώτο όνειρο του Φώτη. Ένα ταξίδι στο φως”. Της Πέννυς Χατζηευτρατίου Μιχελινάκη σε εικονογράφηση Μυρτώς Δεληβοριάς.
![](https://pennyslightseminar.com/wp-content/uploads/2021/03/7-1.jpg)
Please follow and like us: