Μετά τις καλοκαιρινές διακοπές, είχα τη χαρά να βρεθώ στις 30 Αυγούστου 2019, στο Μουσείο Κοτσανά Αρχαίας Ελληνικής Τεχνολογίας, για ένα ακόμα διαδραστικό εργαστήρι στα πλαίσια του summer camp που διοργανώνει το μουσείο. Τα μυστικά του φωτός και του φωτισμού, αποκαλύπτονται, από την Αρχαία Ελλάδα έως το σήμερα!
Για περισσότερες πληροφορίες επισκεφτείτε το www.kotsanas.com
![](https://pennyslightseminar.com/wp-content/uploads/2019/09/kotsanas_30_8_19-1024x768.jpg)
Please follow and like us: